Projekty realizowane w naszej Szkole.

Bezpieczne wakacje

Pomagamy Świętemu MIkołajowi

Wspieramy akcję Góra Grosza

Sobota 23.09.2017

Witamy na stronie internetowej

Szkoły Podstawowej w Olszewie Borkach

• Mocną ekipą (15 dziewcząt i 17 chłopców) wybraliśmy się 10 września do Przystani, aby wziąć udział w biegach przełajowych. Kolejna impreza biegowa pokazała, że jesteśmy gotowi do startów w zawodach zaplanowanych na sportowy rok szkolny 2017/2018. W biegu dziewcząt (kategoria wiekowa 2004-2006) pierwsze miejsce zajęła Kinga Załęska, a trzecia była Izabela Roicka. Chłopcy zajęli całe podium: I miejsce - Marcin Rawa, II miejsce - Artur Kosakowski, III miejsce - Adrian Kosakowski. Olbrzymie gratulacje dla wszystkich startujących zawodników i zawodniczek. Teraz z niecierpliwością czekamy na występy naszych reprezentantów w zawodach organizowanych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Życzymy powodzenia. BORKI MISTRZ.

• Jak co roku na początku sezonu wybraliśmy się do gościnnego Lelisa, aby sprawdzić naszą formę po wakacjach. O randze zawodów świadczy fakt, iż nad zawodami patronat objęli Wójt Gminy Lelis, Starosta Powiatu Ostrołęckiego i Marszałek Województwa Mazowieckiego. Start w Jesiennych Biegach Przełajowych pokazał, że "jest moc" i ze spokojem możemy oczekiwać na następne zawody. Oto wyniki:

• ... i znów nadszedł czas wytężonej pracy. Po długich wakacjach, jak co roku, powitaliśmy nowy rok szkolny w powiększonym gronie. To pierwszy rok funkcjonowania ośmioletniej szkoły. Miło nam w naszych progach powitać nowych nauczycieli, ale też i nowych uczniów - pierwszoklasistów. Życzym Wam abyście w naszej szkole czuli się jak w domu, życzymy Wam jak najwięcej sukcesów i jak najmniej porażek.

• Szanowni Rodzice!

Biblioteka szkolna od dnia 4 września 2017r. będzie wydawać podręczniki szkolne według harmonogramu zamieszczonego poniżej.

Podręczniki z biblioteki odbierają RODZICE!

• Zapraszamy do zapozanania się z listem Rzecznika Praw Dziecka skierowanym do uczniów

z okazji nowego roku szkolnego:

list_rzecznika_z_okazji_rozpoczecia_roku_szkolnego.pdf

• Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Olszewie-Borkach